Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET"Ik ore q*hu!"/ Evi Kokalari ngre gishtin e mesit dhe largohet nga...

“Ik ore q*hu!”/ Evi Kokalari ngre gishtin e mesit dhe largohet nga studio e Ylli Rakipit

Evi Kokalari është acaruar tej mase në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, duke u larguar nga intervista, madje duke sharë me fjalor banal Ylli Rakipin dhe Neritan Sejaminin. 

Përplasja ndodhi për shkak se Rakipi dhe Sejamini i kujtuan Kokalarit se e ka quajtur Lulzim Bashën “gjobaxhi”, por tani po ulet të bashkëpunojë me të. 

Kaq ka mjaftuar dhe në studio kanë shpërthyer debatet. 

Kokalari u acarua tej mase, veçanërisht kur moderatori e ironizoi duke i thënë se “lëvizja e saj do të rrëzojë Edi Ramën” dhe se në fund do të jetë qesharake. 

Pas përplasjeve të forta, Kokalari u çua dhe u largua nga studio, duke ngritur edhe gishtin e mesit dhe duke drejtuar disa fyerje ndaj moderatorit. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME