Wednesday, March 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETIncidenti në Dropull/ A e ka parë Edi Rama këtë pamje mbi...

Incidenti në Dropull/ A e ka parë Edi Rama këtë pamje mbi kokën e tij?

Vizita e kryeministrit grek në Dropull nuk na ka kaluar pa një incident, i cili ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve dhe atyre që e kanë ndjekur përmes mediave.

Në fasadën e një godine ishte shpalosur një flamur gjigand grek ndërsa krah tij qëndronte, sa për të thënë, një flamur i vogël shqiptar.

Nuk dihet kush është marrë me organizimin e takimit, por dikush nga Protokolli i Shtetit apo Bashkia Dropull do duhet të mbajë përgjegjësi për këtë incident. S’dihet nëse kjo gjë i ka rënë në sy apo jo kryeministrit Edi Rama i cili e shoqëroi homologun grek Mitsotakis gjatë vizitës në fshatin Dervican.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: