Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEIvana Knoll 'djeg' Katarin. Modelja kroate mbështet kombëtaren

Ivana Knoll ‘djeg’ Katarin. Modelja kroate mbështet kombëtaren

Ivana koll djeg Katarin, Bukuroshja kroate e cila ka marrë vëmendjen e madhe të mediave së fundmi, Ivana Knoll, nuk ka qëndruar në heshtje për sa i përket sfidës së radhës që kombëtarja e saj do të luajë përballë Brazilit.

Modelja 30-vjeçare ka postuar një video së fundmi në rrjet, ku shfaq në pah format e saj bombastike dhe duke dhuruar një puthje, ndërkohë që në sfond ndodhet një këngë braziliane.

Image

Në postimin e saj ajo shkruan: “Mezi pres për të premten”, ndërsa në një tjetër postim duket se zgjedh të provokojë brazilianët, ku shkruan: “Le të kërcejmë”.

Image
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME