Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËJa çfarë veshën VIP-at në dasmën e Ilir Shaqirit

Ja çfarë veshën VIP-at në dasmën e Ilir Shaqirit

Sigurisht që vëmendjen e mori nusja me fusntanin e saj si sirenë, por edhe të ftuarit ishin në nivelin e dasmës pasi ishin tepër elegant.

Mbrëmë balerimi Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij prej 20-vitesh Emanuela Morini organizuan dasmën e tyre të ëndrrave në Durrës.

Ashtu siç e premtoi në Big Brother Vi Albania, dasma kishte mbi 100 të ftuar, mes të cilëve familjar, miq si dhe të ftuar VIP.

Sigurisht që vëmendjen e mori nusja me fusntanin e saj si sirenë, por edhe të ftuarit ishin në nivelin e dasmës pasi ishin tepër elegant.

Ata nuk kanë nguruar që të postojnë në rrjetet sociale foto dhe video nga dasma duke i shoqëruar me urimet përkatëse për çiftin. Disa nga të ftuarit kanë qenë çifti Ermla Mamaqi dhe Amarda Toska, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, Lori dhe Sara Hoxha si dhe disa ish-banorë të tjerë të BBV.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME