Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËJa kush do të ket fat në gjysmën e dytë të prillit

Ja kush do të ket fat në gjysmën e dytë të prillit

Sipas astrologëve, pjesa e dytë e prillit thotë, bazuar në aspektet e planetëve, se disa sfida janë përpara.

Një nga aspektet dominuese është kur Merkuri niset në mënyrë retrograde më 21 prill.

Dashi

Është koha për t’u rritur, por së pari duhet t’i lini vend rritjes. Është koha për t’u çliruar nga disa modele toksike. Një periudhë ndryshimesh intensive është përpara jush. Ndoshta në fillim çdo ndryshim duket sfidues, por në fund të ditës do t’ju lejojë të jetoni më plotësisht dhe sipas mënyrës suaj.

Luani

Këtë muaj, energjia e Diellit në shenjën e Dashit do t’ju orientojë ndaj impulsivitetit dhe pamaturisë, gjë që mund t’ju bëjë të bëni diçka pa analizuar mirë. Bëni më të mirën për të qëndruar sa më të qetë pavarësisht çdo gjëje dhe mendoni mirë përpara se të merrni vendime të rëndësishme.

Bricjapi

Do të keni një dëshirë të madhe për të shprehur ndjenjat tuaja këtë muaj, por mund të mos zgjidhni mënyrën më të mirë. Është mirë të thoni atë që keni në mendje, por kini kujdes që të mos lëndoni ata që keni pranë. Kujdesuni për fjalët tuaja dhe kini respekt dhe dhembshuri për të tjerët.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME