Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËJohn Cena dhe Dua Lipa në një projekt të ri

John Cena dhe Dua Lipa në një projekt të ri

Paneli i Warner Bros, së fundmi kanë ndarë lajme interesante në lidhje me filmin Barbie, të Greta Gerwig.

Traileri që u lancua bëri të ditur se përveç Margot Robbie dhe Ryan Gosling, të cilët janë në role kryesore, ka edhe aktorë të tjerë të famshëm.

Traileri ofroi pamje ekskluzive, ku u zbulua se super i ylli i WWE  John Cena do të ishte pjesë e filmit.

Tema rreth të cilës lidhet filmi ka të bëjë me një konflikt të madh, midis të gjitha varianteve që kukullat Barbie dhe Ken kanë. Të githa këto variante jetojnë në barbie land ku ka çudira të ndryshme, e një ndër to është edhe roli që John Cena ka.

Cena do të jetë Keni në rolin e një sirene me flokë të gjatë i cili pritet të luaj krahë për krahë me këngëtaren e famshme Dua Lipa.

Dua gjithashtu do të jetë në rolin e një sirene, si dhe do të ketë një këngë të kompozuar enkas për këtë film.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: