Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËJohnny Depp shpreh keqardhje për Amber Heard

Johnny Depp shpreh keqardhje për Amber Heard

Një burim i afërt me Johnny Depp pohon se ai “dëshironte vetëm të vërtetën” në çështjen e tij gjyqësore kundër Amber Heard.

Pas vendimit të Heard për të zgjidhur çështjen e shpifjes të ngritur kundër saj, burimi tha për PEOPLE se “Ky gjykim nuk do të largohet kurrë”. “Ai gjithmonë ka thënë se nuk po kërkonte ta shkatërronte atë. Nuk kishte të bënte me paratë! Depp thjesht donte të vërtetën. ”

Pasi Heard njoftoi vendimin e saj , avokatët e aktorit Benjamin Chew dhe Camille Vasquez thanë në një deklaratë; Ne jemi të kënaqur që zyrtarisht mbyllim derën e këtij kapitulli të dhimbshëm për zotin Depp. Prioriteti i tij ishte nxjerrja në dritë e së vërtetës,” shkruajtën avokatët  Benjamin Chew dhe Camille Vazquez në një deklaratë. “Vendimi unanim i jurisë dhe gjykimi që rezultoi në favor të z. Depp kundër zonjës Heard mbeten plotësisht në fuqi”, shtuan ataë. “Pagesa prej 1 milion dollarësh – të cilën zoti Depp është zotuar dhe do t’i dhurojë (në fakt) për bamirësi  përforcon njohjen e zonjës Heard për përfundimin e ndjekjes rigoroze të sistemit ligjor për drejtësi.”

Heard shkroi se kishte marrë “një vendim shumë të vështirë”. “Është e rëndësishme për mua të them se nuk e kam zgjedhur kurrë këtë”, shkroiAmber. “Kam mbrojtur të vërtetën time. Fyerja me të cilën jam përballur në mediat sociale është një version i përforcuar i mënyrave se si gratë riviktimizohen kur ato dalin përpara. Unë nuk kam bërë asnjë pranim. Nuk ka kufizime apo shaka në lidhje me zërin tim që ecën përpara.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: