Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKandil deti nga lulet për kopshtin tuaj

Kandil deti nga lulet për kopshtin tuaj

Nga bishtat e sirenave e deri te delfinët, gjallesat e frymëzuara nga deti mund t’i japin shtëpisë tuaj një ndjenjë plazhi këtë verë, pa marrë parasysh sa larg jeni nga brigjet me rërë.

Nëse jeni duke kërkuar për një tjetër formë të lezetshme, si një krijesë nënujore, do t’ju pëlqente të dini si të krijoni një kandil deti nga lulet.

Një krijimtari e tillë, sjell bukuri dhe freski në kopshtin tuaj.

Më e bukura e kësaj pune është se nuk do ta keni shumë të vështirë ta arrini rezultatin final.

Për të parë më mirë se si të arrini deri te rezultati i duhur, ndiqni videon më poshtë:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME