Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËKapelet, tendenca për verë 2022

Kapelet, tendenca për verë 2022

Vera nuk mund të jetë çdo vit e njëjtë. Po kërkoni ta ndryshoni paksa pamjen e plazhit apo edhe atë të rutinës me të tjerë aksesorë? Një kapelë është një mënyrë shumë e thjeshtë për të shtuar pak, një detaj fashion që rri mirë me stilin dhe mbron nga rrezet e forta të diellit.

Po cilat janë modelet e kapeleve verore që duhet t’i keni për të filluar kombinimin me veshjet tuaja sa më shpejt që të jetë e mundur?

Ka nisur një stil i vjetër i shkollës – ato që mund t’i keni ende në gardërobë që nga koha e artë e viteve të gjimnazit.

Bucket Hat

Baseball Hat

Cowboy Hat

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME