Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE"Kërcënimi"/ Meritoni - Eglës: Teta përgatitu për jetën jashtë, jemi ballë për...

“Kërcënimi”/ Meritoni – Eglës: Teta përgatitu për jetën jashtë, jemi ballë për ballë

Egla, më pas Meritoni u skualifikuan prej produksionit, përfshirë këtu edhe Ilnisën, dhe qëndruan për ditë me rradhë në ”Dhomën e Bardhë”. Nga ky nominim i fortë, Ilnisa ishte ajo e cila u eliminua, ndërsa Meritoni dhe Egla kanë vazhduar garën. Këta të dy i janë kthyer pjesës tjetër të banorëve dhe duket që ‘luftën’ do ta vazhdojnë përsëri.

Meritoni: O sa shumë më do, o teta Eglantina.

Egla: Po vazhdon prapë me teta ti? Vazhdo.

Meritoni: Po ti po vazhdon me stalker? Shpifëse. Shpif pra shpif, sepse do të mbash përgjegjësi për të gjitha këto. Edhe për stalker e vendosi publiku. Dhe jemi ballë më ballë. Por, çdo dhimbje do ta përjetosh dhe do ta ndiesh jashtë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME