Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSHËNDETKirurgu: Elon Musk ka shpenzuar 172 mijë dollarë për operacione plastike për...

Kirurgu: Elon Musk ka shpenzuar 172 mijë dollarë për operacione plastike për t’u dukur më i ri

Emri i Elon Musk nuk ka të ndalur së shfaquri në media, për shkak të politikës së re që ka vendosur në Twitter dhe për mënyrën e menaxhimit të platformës. Informacionet e fundit madje donin që ai të dëshironte të hiqte dorë nga drejtimi i tij, pavarësisht shqetësimit që ishte shkaktuar gjatë blerjes së tij.

Tani për tani, pronari multimiliarder i platformës së rrjeteve sociale po kryen sondazhe duke i kërkuar publikut të ndihmojë në vendosjen nëse do të largohet, me 57% të rreth 17 milionë përdoruesve të faqes që votuan duke dhënë një përgjigje pozitive.

Megjithatë, këtë herë Musk është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të një kirurgu plastik, i cili pretendon se duke parë fytyrën e njeriut më të pasur në planet, ai mund të shohë se ai ka shpenzuar më shumë se 172,000 dollarë për operacione plastike për të duke eleminuar njollat ​​në fytyrën e tij, trupin e tij dhe mbjelljen e flokëve të rënë.

Ngritja e mundshme e qafës së tij mund të kushtojë rreth 60 mijë dollarë. Ekziston mundësia që i është mbushur edhe hapësira poshtë syve, që në thelb është një transferim dhjami. Kjo duhet t’i ketë kushtuar atij 10,000 dollarë. Flokët e Elon Musk duket se janë ndryshuar të paktën katër herë gjatë viteve, gjë që do të kushtonte rreth 40,000 dollarë“, tha kirurgu për “The Sun”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME