Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKjo është banorja më e re e 'Big Brother VIP'

Kjo është banorja më e re e ‘Big Brother VIP’

“Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Pak ditë më parë u bë e ditur se moderatorja Kiara Tito, modelja Kejvina Kthella, koreografi Albi Nako dhe blogerja Jori Delli do të jenë pjesë e këtij reality show, ndërsa tani është mësuar një emër tjetër.

“Kryefjala.com” shkruan se pjesë e kastit do të jetë edhe bukuroshja Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit. Kujtojmë se dhe ajo është pjesë e muzikës

Sakaq, nuk kemi ende një konfirmim zyrtar nga vetë Keisi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME