Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEKy është “I dashuri” i ri i Dua Lipës

Ky është “I dashuri” i ri i Dua Lipës

Është këngëtarja më e dashur nga shqiptarët dhe ylli i muzikës pop në botë. Mediat rozë britanike thonë se këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është në një lidhje me reperin Jack Harlow.

Ishte ky i fundit i cili teksa jepte detaje për albumin e tij të ri, telefonoi Dua Lipën për të marrë bekimin e saj. Ata kanë pranuar se kanë pasur komunikim me njëri-tjetrin disa herë.

Ky i fundit është tepër i interesuar për këngëtaren, madje dyshohet se mes tyre tanimë ka zyrtarisht një romancë. Ai ka udhëtuar së fundmi drejt Nju Jorkut për të ndjekur nga afër performancën e saj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME