Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETLa dy makina për ti shitur por ja vodhën

La dy makina për ti shitur por ja vodhën

Lushnje – Një shtetas nga qyteti i Lushnjes kishte lënë dy automjete për ti shitur në një biznes në lagjen “Savër” porgjatë natës duke u gdhirë dita e shtunë ai konstatoi se ja kihsin vjedhur.

I dëmtuari kreu kallzim në policinë lushnjare e cila e ka pohuar lajmin se janë vjedhur dy automjete dhe është vënë në kërkim të identifikimit e kapjen e autorëve të kësaj ngjarje

Policia

Gjatë natës, shtetas ende të paidentifikuar kanë vjedhur 2 automjete në pronësi të shtetasit F. Gj., të cilat i kishte lënë në një biznes në lagjën “Savër”, me qëllim shitjen.

Policia vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Ndërkaq, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME