Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETLevan - Tepelenë, makina merr flakë në ecje

Levan – Tepelenë, makina merr flakë në ecje

Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Levan-Tepelenë, konkretisht në fshatin Malas.

Automjeti është përfshirë i gjithi nga flakët. Në vendngjarje nuk kanë shkuar akoma policia dhe zjarrfikësja.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME