Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina përplas 60 vjeçaren tek "Zogu i Zi" në Fier (vidio)

Makina përplas 60 vjeçaren tek “Zogu i Zi” në Fier (vidio)

Fier – Aksident me psoje plagosjen e një shtetase ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “Apolonia”  pranë vendit të quajtur  “Zogu i zi” në qytetin Fier.

Ka qënë një automjet tip benz që ka përplasur përtokë një grua afro të 60 -ve e cila ka qënë duke kaluar nga njëra anë e rrugës në anën tjetër.

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar patrullë policie dhe ambulance pasi është njoftuar urgjenca. E moshuara është marr dhe është dërguar në urgjencën e spitalit rajonal Fier ku i është dhënë ndihma e pare mjekësore.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të qartësuar rrethanat e aksidentit dhe për tl gjetur shkaktarin e tij.

Policia

Rreth orës 13:30, në vendin e quajtur “Zogu i Zi”, Fier, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin F. Rr., 35 vjeç, banues në Vlosh, Fier, ka aksidentuar shtetasen M. G., 61 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME