Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedMasakrohet vajza e ministrit të Putin, në mes të Moskës

Masakrohet vajza e ministrit të Putin, në mes të Moskës

Vajza e ministrit të Putin, masakrohet në mes të Moskës. Është lajmi që ka ”pushtuar” mediat e huaja.

Modelja 17-vjeçare, Eva Sibatullina u gjet e masakruar me thikë në një ndërtesë të braktisur në rrethinat e Moskës. Atë e gjeti babai i saj, Marat Sibatulin, ministër rajonal i ndërtimit të rajonit pranë Moskës.

Vajza dyshohet se u vra nga i dashuri i saj xheloz, i cili u vetëdorëzua me pas në polici nga i ati, ku dhe rrëfeu krimin e rëndë.

Eva studionte në liceun ekonomik Plekhanov dhe kishte qenë me dy shokë kur mbërriti i dashuri i saj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME