Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMbytet 59-vjeçari në Sarandë

Mbytet 59-vjeçari në Sarandë

Një 59-vjeçar është mbytur në det, pasditen e sotme në Sarandë. Burime nga polica bëjnë të ditur se viktima është Xh. Ll., 59 vjeç, banues në Librazhd. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Krahu i Shqiponjës”. 59-vjeçari ka humbur jetën teksa ishte duke u larë në det. Ndërkaq, është ngritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Njoftimi policisë:

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 16.09.2022, në vendin e quajtur “Krahu i Shqiponjës”, Sarandë, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det, shtetasi Xh. Ll., 59 vjeç, banues në Librazhd. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME