Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEMeghan Markle humbet shkëlqimin në Amerikë

Meghan Markle humbet shkëlqimin në Amerikë

Meghan Markle ajo është amerikane dhe u pa nga miliona njerëz në televizion si aktore, Meghan Markle njihet më së shumti për faktin që ka qenë pjesë e familjes mbretërore britanike pas martesës së saj me Princin Harry.

Kur të dy patën intervistën e tyre të parë me Oprah, shumica e njerëzve patën një pëlqimndaj saj, por duket se kohët e fundit kjo mbështetje ka ardhur duke u zbehur. Që kur Politico e përfshiu atë së bashku me Donald Trump, Elon Musk, Kanye West, Elizabeth Holmes dhe Sam Bankman-Fried në një listë të “narcisistëve” për të cilët publiku ka humbur interesin, vlerësimet e Dukeshës së Sussex kanë rënë.

Sipas një sondazhi të fundit të Newsweek, Meghan aktualisht është më pak e popullarizuar në Shtetet e Bashkuara sesa Princi William, Kate Middleton dhe Princi Harry. Në fakt, një përqindje më e vogël e amerikanëve (43%) si Meghan tani sesa britanikët në tetor 2019 (55%), viti i armiqësisë mediatike.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME