Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTMomenti i dëmtimit të tmerrshëm të Brojës (vidio)

Momenti i dëmtimit të tmerrshëm të Brojës (vidio)

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Broja, ka pësuar një dëmtim të rëndë në miqësoren që Chelsea zhvilloi me Aston Vilën në Abu Dhabi.

21-vjeçari duket se ka dëmtuar ligamentet dhe u desh ndërhyrja e stafit mjekësor dhe më pas e barelës për ta larguar nga fusha e lojës.

Duket se dëmtimi ishte vërtet i rëndë, pasi arrihej të dëgjoheshin edhe të ulëriturat e Brojës nga dhimbjet.

Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin  e dëmtimit të sulmuesit shqiptar të Chelseat.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: