Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETNdryshime në Policinë e Shkodrës, ikën Hodo dhe shkon Sula

Ndryshime në Policinë e Shkodrës, ikën Hodo dhe shkon Sula

Ndryshime në Policinë e Shkodrës. Mësohet se  Ervin Hodo është larguar nga drejtimi i kryeqendrës së Shkodrës.

Postin e tij do ta marrë, Edmond Sula.

Mësohet se Hodo është transferuar në Tiranë si drejtor i Krimeve të Rënda në drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Sula pritet që ditën e nesërme të prezantohet për efektivet e Shkodrës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME