Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËNgjyra që na sjell lumturi, por e veshim rrallë

Ngjyra që na sjell lumturi, por e veshim rrallë

Për një shëtitje mund të zgjedhim një fustan të verdhë me rripa ose të kombinojmë pantallonat e shkurtra me një këmishë të verdhë

Ngjyra e verdhë simbolizon lumturinë, ngrohtësinë, diellin dhe është ideale për t’u kombinuar gjatë muajve të nxehtë të verës.

Mund të veshim të verdhën për raste të ndryshme. Në zyrë, do të jemi të lumtur të kombinojmë kostume dhe fustane të rrjedhshëm.

Për një shëtitje mund të zgjedhim një fustan të verdhë me rripa ose të kombinojmë pantallonat e shkurtra me një këmishë të verdhë.

Gjithashtu, mund të jeni të lumtur të zgjidhni të verdhën për raste festive si për shembull festa datëlindjesh apo dasma të njerëzve të dashur.

Ne jemi gjithashtu të kënaqur që raftet e dyqaneve kanë një përzgjedhje shumëngjyrëshe të pjesëve në të verdhë, e cila hap edhe më shumë hapësirë për eksperimentimin e stilit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME