Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEParada/ Çfarë nuk u pa nga nisja e seancës së parë

Parada/ Çfarë nuk u pa nga nisja e seancës së parë

Rifillimi i punimeve të Kuvendit ka rikthyer edhe njëherë paradën e veshjeve, aksesorëve dhe makinave të shtrenjta të deputetëve që bien në sy para cdo seance. Sot s’ka munguar as ish-kryetari i PD-së, Lulzim Basha, i cili mbërriti në Kuvend i qeshur dhe i pashoqëruar nga ndonjë koleg tjetër deputet. Buzëqeshje kishte edhe tek Sali Berisha, i cili shoqërohej nga Flamur Noka e Albana Vokshi. Po kështu të lumtur, të paktën në foto, dukeshin edhe përfaqësuesit e mazhorancës. Shihni më poshtë disa foto që sjell LSA. ©LAPSI.al

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME