Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTPartizani merr “gardianin” nga Shkëndija dhe “blindon” portën

Partizani merr “gardianin” nga Shkëndija dhe “blindon” portën

Partizani bën një tjetër lëvizje në merkato. Klubi i kuq ka arritur marrëveshjen me  Shkëndijën e Tetovës për të transferuar portierin Bekim Rexhepi, që ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me kryeqytetasit.

“Bekim Rexhepi do të jetë pjesë e  Partizanit për tre sezonet e ardhshme. FK Partizani me kënaqësi zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me KF Shkëndijën e Tetovës për transferimin e portierit nga Shkupi, i cili ka zgjedhur të kuqtë për të vijuar karrierën në kampionatin tonë.

Gardiani 25 vjeçar ishte pjesë e Skënderbeut në formulën e huazimit nga KF Shkëndija”, shkruhet në njoftimin e Partizanit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME