Wednesday, March 22, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPeqini baza e shumë të kërkuarëve, policia kontrolle në banesa e biznese

Peqini baza e shumë të kërkuarëve, policia kontrolle në banesa e biznese

Forca të shumta policie janë duke zhvilluar një operacion të gjerë në qytetin e Peqinit.

Burime për Syri.net bëjnë me dije se janë duke u kontrolluar disa shtëpi e ambiente biznesi. 

Aksioni është ndërmarrë pas urdhrit të lëshuar nga gjykata për bastisjen e disa ambienteve. 

Dyshohet se në këto objekte kryhen aktivitete të paligjshme dhe strehohen persona të shumëkërkuar nga drejtësia shqiptare.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: