Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërfundon asfaltimi i rrugës së Radostinës

Përfundon asfaltimi i rrugës së Radostinës

Fier – Pas më shumë se dy vjet 850 metra rrugë tejet e amortizuar që.lidh fshatin Radostinë me aksin nacional Fier – Plazhe , mesditën e sotme ka përfunduar së asflatuari.

Kanë qënë kryebashkiaku Subashi si dhe kreu i grupit parlamentar te PS Taulant Balla që kanë inspektuar nga afër në.mesditë punimet që kanë qënë drejt përfundimit

Shikoni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME