Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËPink zbulon këngët për të cilat është penduar

Pink zbulon këngët për të cilat është penduar

Pink ka bërë muzikë për dekada, por kjo nuk do të thotë se ajo nuk ka bërë një gabim muzikor.

Këngëtarja ka reflektuar për këngët e saj të së kaluarës, duke ndarë në një intervistë për Los Angeles Times ato që ajo beson se janë këngët e saj më të këqija, si dhe më të mirat e saj.

“Më e keqja? Dua të them, ka pasur kaq shumë. Ndoshta ‘True Love’”, tha Pink për gazetën, përpara se të shtjellonte. “Sepse është këngë e keqe.  I detyrohem bashkëshortit tim një tjetër këngë dashurie.

Megjithatë, Pink shpejt shtoi një tjetër këngë në listën e saj më të keqe.

“Oh prit, publikova atë për SpongeBob. ‘We’ve Got Scurvy’?Do të doja që të mos e kisha publikuar kurrë. Ishte një gabim,” shtoi ajo në lidhje me këngën e vitit 2009 që u përfshi në albumin “SpongeBob’s Greatest Hits”.

Pink dhe Carey Hart janë të martuar që nga viti 200. Këngëtarja dhe ish-konkurrenti i motocross kanë dy fëmijë së bashku, vajzën 12-vjeçare Willow dhe djalin 6-vjeçar Jameson. Megjithatë, kur ishte fjala për këngët e saj më të mira, ajo vlerësoi një këngë të veçantë për rikthimin e saj dhe Hart së bashku

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME