Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEPlas shuplaka në Përputhen (vidio)

Plas shuplaka në Përputhen (vidio)

Janë aty për dashurinë, por po ofrojnë skena dhune. Në programin ”Përputhen”, debati midis Irisit dhe Orsiolës ka degraduar në momentin që u përfshi Lea, e cila në një moment e goditi ish-shoqen e saj të ngushtë.

Takimi që Orsiola pati me Donaton, solli shumë tensione në studio. Irisi nuk arriti ta përmbajë veten dhe nisi të ulërasë.

Në momentin që situata degradoi, u përfshi Lea, e cila e goditi e tërhoqi prej krahu dhe më pas nisi debati, derisa e goditi me shuplakë ish-shoqen e saj të ngushtë.

Tensionet në studio nuk u qetësuan, më pas ndërhyri Petro, i cili ka qenë “molla” e sherrit midis dyshes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME