Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPorositi vrasjen e Ardian Nikulajt, e dashura tradhtoi Edmond Haxhinë

Porositi vrasjen e Ardian Nikulajt, e dashura tradhtoi Edmond Haxhinë

Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me vrasjen e biznesmenit Ardian Nikualaj në Shëngjin. Ngjarja ndodhi më 19 prill në lokalin e viktimës.

Duke iu referuar burimeve, gazetari Igli Çelmeta raporton se ka qenë pikërisht e dashura e porositësit, Edmond Haxhia, ajo e që ka tradhtuar.

Mësohet se gruaja në fjalë ka treguar në polici mbi takimet që Edmond Haxhia kishte me grupin e vrasëseve dhe bashkëpunëtorët e tjerë.

Po ashtu disa kamera sigurie kanë filmuar Edmondin, që thuhet se është organizatori dhe financuesi i këtij krimi, është takuar me grupin e vrasësve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME