Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPranga 20 vjeçarit shqiptar në Greqi, dyshohet se përdhunoi 2 turiste suesdeze

Pranga 20 vjeçarit shqiptar në Greqi, dyshohet se përdhunoi 2 turiste suesdeze

Është arrestuar në Greqi një shqiptar, i cili ndodhet në akuzën për përdhunim të dy turisteve suedeze.

Sipas medieve greke 20-vjeçari është tuakuar me dy tursitet në një nga plazhet e Agios Isidoros dhe ka përfituart nga fakti që ato ishin të dehura.

Të nesërmen në mëngjes, të rejat kanë denoncuar shqiptarin për përdhunim.

Aktualisht i riu shqiptar ndodhet në paraburgim në pritje të kontrollit mjekësor në rast se denoncueset janë abuzuar seksualisht apo jo.

Nga ana tjetër akuzat janë mohuar nga 20-vjeçari.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME