Sunday, September 24, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËProtesta/ Meta: Nesër të gjithë bashkë në Bulevard!

Protesta/ Meta: Nesër të gjithë bashkë në Bulevard!

“Shumë urime për Partinë Demokratike për procesin transparent, civilizues dhe në interes të demokracisë direkte të Primareve.
Një hap i madh përpara!
Nesër të gjithë bashkë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në mbrojtje të Kushtetutës, lirisë dhe demokracisë!”, shkruan kreu i Partisë së Lirisë në një mesazh në Facebook.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: