Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËProtesta/ Pas 9 vitesh Berisha dhe Meta bëhen bashkë

Protesta/ Pas 9 vitesh Berisha dhe Meta bëhen bashkë

Për herë të parë që nga viti 2013, Sali Berisha dhe Ilir Meta janë bashkë.

Jo vetëm publikisht, por edhe në të njëjtin krah të politikës.

Në protestën e zhvilluar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ata kanë qëndruar së bashku vetëm për disa momente ku kanë shkëmbyer edhe disa batuta të shkurta dhe më pas janë ndarë. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME