Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama: Plazhet private të zaptuara i kthehen publikut

Rama: Plazhet private të zaptuara i kthehen publikut

“Plazhet publike të aksesueshme dhe të pastra ku të gjithë kanë mundësi të pushojnë

*Disa prej hapësirave në Divjakë, Sarandë, Velipojë dhe Tushemisht buzë liqenit, ku krahas plazheve të menaxhuara përkohësisht nga subjektet private, hapësirat publike mirëmenaxhohen nga bashkitë dhe janë në dispozicion të qytetarëve që duan të shijojnë bregdetin”- shkruan Kryeministri këtë të dielë në mesditë duke postuar edhe foto të plazheve publike që i janë marrë privatit të cilët i kishin zaptuar pa leje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME