Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIRama: Rimbursim për naftë falas për rreth 5,000 fermerë që këtë javë

Rama: Rimbursim për naftë falas për rreth 5,000 fermerë që këtë javë

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga korrja e grurit në fushat e vendit tonë.

Krahas pamjeve Rama shkruan se këtë javë do të jepet naftë falas për rreth 5 mijë fermerë.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 
dhe me njoftimin se po vijojmë procesin e rimbursimit me kartat e naftës falas për mbi 5,000 fermerë të tjerë prej kësaj jave, ju uroj një ditë të mbarë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME