Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama: Rruga që lidh Fierin me Beratin është gati

Rama: Rruga që lidh Fierin me Beratin është gati

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar dhe përfundimin e punimeve dhe për një tjetër rrugë në vendin tonë.

Nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, kreu i qeverisë ka publikuar një video, krahas së cilës shkuan se tashmë është gati dhe rruga që lidh Beratin me Fierin.

Më tej, Rama shkruan se ky aks rajonal lehtëson qarkullimin për banorët dhe fermerët e Beratit, Urës Vajgurore, Roskovecit dhe Fierit

“Gati edhe rruga që lidh Beratin me Fierin. Aksi rajonal që lehtëson qarkullimin për banorët dhe fermerët e Beratit, Urës Vajgurore, Roskovecit dhe Fierit”,-shkruan Rama.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME