Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËRevista franceze ”ELLE” shkruan për Shqipërinë

Revista franceze ”ELLE” shkruan për Shqipërinë

Shqipëria është një vend që vizitohet nga miliona turistë. Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto të shkëputura nga artikulli i revistës franceze “ELLE” ku promovohet Shqipëria.

Ndaj dhe Rama shkruan në facebook se revista “ELLE” e promovon Shqipërinë si një destinacion turistik që nuk duhet humbur.

“Revista e mirënjohur franceze “ELLE” promovon Shqipërinë si destinacioni turistik që s’duhet humbur, me “Vende që ju lënë pa frymë, tradita gastronomike të mrekullueshme, trashëgimi kulturore e mahnitshme”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME