Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËRikthehençizmet si dikur në vitet "80

Rikthehençizmet si dikur në vitet “80

Çizmet kauboj dikur kanë qenë një ndër më të popullarizuarat, edhe këtë vjeshtë janë në modë

Manekinia Emily Ratajkowski ka prezantuar para pak ditësh trendin i cili në muajt e ardhshëm do të mbizotërojë në rrugët e qyteteve tona!

Si edhe koleget e saj, 31-vjeçarja, Emily, preferon posaçërisht trendët të cilët mbizotëruan skenën në fillim të viteve 2000.

Këtë e dëshmoi duke kombinuar një bluzë korse ngjyrë kremi me një fund të përshtatshëm deri te gjuri, duke e thyer dominimin e toneve të lehta me copa rrobash të zeza

Me një çantë në supe, ajo ka kombinuar një model të thellë çizmesh kauboji, të cilat do të jenë në trend edhe këtë sezon.

Këto çizme mbresëlënëse i kanë prezantuar edhe markat e rrugëve kryesore, dhe krahas ngjyrës së zezë klasike, do të barten edhe ato në ngjyrë të bardhë dhe të kafenjtë.

Pos që me bartjen e tyre ka treguar prirjen ndaj veshjeve të rrugës, Emily po ashtu ka vënë në pah statusin trend të çizmeve të kaubojit që padyshim do të shënojë muajt e ardhshëm përpara nesh.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME