Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedRikthimi i Meghan Markle në rrjetet sociale

Rikthimi i Meghan Markle në rrjetet sociale

Prej kohësh është spekuluar se Meghan Markle do të kthehet në mënyrë dramatike në Instagram.

Dhe duket se një nga miqtë e saj ka konfirmuar lajmin se dukesha është gati të fillojë të postojë sërish në faqen e mediave sociale. Në fillim të këtij muaji, u raportua se Meghan thjesht po pret kohën e duhur për të postuar.

Llogari e saja nuk ka ende postime dhe fotografia e profilit është një foto e thjeshtë e disa luleve të bukura rozë. Megjithatë, Meghan u shfaq në Instagram dje, kur një mik ndau një foto të tyre duke shijuar një ditëlindje. Fotoja u shpërnda nga parukierja Kadi Lee dhe tregon atë dhe Markle së bashku me shokun e saj Cleo Wade.

Lajmi për kthimin e saj u zbulua për herë të parë nga Allison P Davis gushtin e kaluar. Meghan i tha shkrimtares  se kishte një “sekret” përpara se të zbulonte rikthimin e saj në Instagram. Ajo erdhi tre vjet pasi Meghan dhe Harry hapën një llogari të përbashkët nën emrin @sussexroyal një muaj para lindjes së Archie. Brenda gjashtë orësh ata grumbulluan mbi një milion ndjekës. Faqja u mbyll megjithatë pak pasi ata u larguan nga familja mbretërore

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME