Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTRita Ora do të çelë eventin më të madh sportiv në botë

Rita Ora do të çelë eventin më të madh sportiv në botë

Ylli i popit, Rita Ora, pasi elektrizoi Tiranën me një koncert të jashtëzakonshëm, do të çelë ceremoninë e hapjes së Kupës së parë botërore e Rugbit për femra të Zelandës së Re të nisë në Eden Park më 8 tetor.

Rita Ora do të çeli Kupën e Botës kur Black Ferns të fillojnë fushatën e tyre, si kampionë në fuqi, kundër Australisë në Auckland.

Veç saj në këtë event të rëndësishëm sportivë do të jenë edhe artistët Shapeshifter dhe Benee, që do të performojnë gjithashtu në Eden Park për gjysmëfinalen dhe finalen e këtij evenimenti sportiv.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME