Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMERudina Hajdari siç nuk e keni parë, flakë rrjetet sociale

Rudina Hajdari siç nuk e keni parë, flakë rrjetet sociale

Rudina Hajdari, e cila së fundmi është kthyer në gjirin e Partisë Demokratike ka vendosur të kalojë një fundjavë në plazh. Ajo është shfaqur siç nuk e keni parë kurrë, me bikini.

Vajza e të ndjerit Azem Hajdari është ‘zhveshur’ nga kostumi i politikanes dhe i ka vënë ‘flakën’ rrjetit.

“Një të dielë të lumtur”- shkruan ajo teksa poston në Instastory foton me bikini.

FOTO- Rudina Hajdari zhvishet nga kostumi i politikanes, ‘djeg
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME