Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE+18/ Dalin imazhe turpëruese nga laptopi i djalit të Presidentit Biden

+18/ Dalin imazhe turpëruese nga laptopi i djalit të Presidentit Biden

Hunter Biden, i biri i presidentit të SHBA, Joe Biden shfaqet sërish në krye të mediave perëndimore krejt zhveshur duke u zbavitur me prostituta dhe armë pa leje. Janë publikuar së fundmi pamje të reja që duket se vijnë përsëri nga laptopi i tij famëkeq. Duket se përmbajtja e kompjuterit të lënë në servis nga biri i presidentit pritet të sjellë video akoma edhe më skandaloze.

Në pamjet e fundit të publikuara nga Radar Online, Hunter shihet i zhveshur duke tundur pistoletën e tij para kamerës teksa feston me një prostitutë në vitin 2018. Radar Online shkruante se burimi i fotove e videove ishte celulari i tij iPhone, por kritikët thonë se ato vijnë nga laptopi që punonjësit e servisit ua dorëzuan republikanëve.

Imazhet e shthurjes së Biden me pistoletë në dorë, vijnë në kohë debatesh kur babai i tij president kërkon ndalimit e armëmbajtjes pasi disa vrasjeve masive në SHBA. Por djali i tij Hunter, i cili ka luftuar me varësinë nga drogat prej vitesh, besohet se ka blerë pistoletën kalibër 38 qe shihet në pamje, disa ditë para regjistrimit të videos së seksit në tetor 2018.

Mediat thonë se Hunter e kishte gënjyer stafin e tij për vendin se ku e kishte blerë pistoletën apo nëse mund ta mbante si përdorues drogash. Në dy foto të veçanta Hunter shihet me gishtin në këmbëz dhe duke mbajtur me dorë organet gjenitale. Ndërsa në një tjetër foto ai duket se mban mjete për konsumin e kokainës dhe drogave të tjera në pjata plastike.

Prej problemeve me drogat, Hunter u divorcua në 2017 nga Kathleen Buhleëhose pasi ishte liruar nga Marina e SHBA dy vjet më herët. Një hetim nga FBI kishte nisur gjithashtu edhe mbi të dashurën e Biden, Hallie, e veja e vëllait të tij Beau Biden kur ajo kishte hedhur një pistoletë në një kosh mbeturinash në supermarket. Më herët mediat zbuluar nga laptopi i Biden emaile të detajuara të marrëveshjeve të Hunter me grupin energjetik të Ukrainës dhe me një prej grupeve kryesore energjëtike në Kinë.

Fillimisht përmbajtjet e laptopit u refuzuan nga mediat kryesore në SHBA të cilat e quanin “dezinformacion rus”. Më vonë New York Times dhe Washington Post pranuan vërtetësinë e emaileve mes akuzave për pastrim parash, shkelje fiskale dhe shkelje të rregullave të lobimit nga Hunter Biden. ©LAPSI.al

hunterbiden #1
hunterbiden #2
hunterbiden #3
hunterbiden #4
What Hunter Biden left OUT of his 'tell-all' memoir revealed | Daily Mail  Online
New Bj* Hunter Biden | Laptop Video Leaked* - TikLeak
EXCLUSIVE: 'The Russians have videos of me doing crazy f***ing sex!' Hunter  Biden is seen in unearthed footage telling prostitute that Russian drug  dealers stole ANOTHER of his laptops! - best news
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME