Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREShikoni si duket Elvana Gjata origjinal

Shikoni si duket Elvana Gjata origjinal

Elvana Gjata jo vetëm që ndjekësit me të madhe në muzikë, por ajo inspiron vajzat edhe në stil dhe pamje.

Këngëtarja ka postuar një fotografi plotësisht pa grim.

Pa makijazh, Elvana ka vënë në pah linjat e saj të fytyrës, ngjyrën e lëkurës perfekte, të cilën e synon çdo vajzë. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME