Sunday, December 3, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet një sipërfaqe toke tek "Qafa e Koshovicës"

Shitet një sipërfaqe toke tek “Qafa e Koshovicës”

Shitet një sipërfaqe toke ne vendin “Qafa e Koshovicës” ne Fier.


Sipërfaqja është  mjë dylym e 400 metra.
Prona është me çertëfikatë pronësie dhe ndodhet në  një vend strategjik për çdo lloj aktiviteti.


Çmimi i shitjes është 30 miljon lekë të vjetra.
Për më shumë informacion kontaktoni në telefonin 069 539 1328 so në Viber ashtu dhe dhe Whatsapp

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME