Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTAShpërndante køkainë në Itali, vihet në pranga 22-vjeçari shqiptar

Shpërndante køkainë në Itali, vihet në pranga 22-vjeçari shqiptar

Një 22-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në Itali pasi është kapur duke trafikuar kokainë. Kontrollet rutinë të policisë në Manzoni zbuluan të riun duke shpërndarë doza kokaine te njëri prej blerësve të tij, shkruajnë mediat italiane.

Karabinierët kontrolluan edhe dhomën e hotelit ku ai qëndronte, duke gjetur 15 doza të tjera kokainë të gatshme për shitje me pakicë, një peshore precize, material paketimi droge dhe 1200 euro cash, që mendohet se janë të ardhura të dyqanit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME