Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShpërthen bombula e gazit, shpëtojnë familjarët

Shpërthen bombula e gazit, shpëtojnë familjarët

Fier – Shpërthen bombula e gazit në një banesë në katin e dytë të nje pallati në lagjen “29 Nentori”.  Në banesë ndodheshin një cift të moshuarish.

Pronari i shtepisë ka tentuar të largoj bombulën që ishte në aneksin e shtëpisë dhe ka pësuar dëmtime të lehta në duar. Fatmirësishtë nuk ka pas viktima as të plagosur.

Policia

Sot rreth orës 15:45, në lagjen “29 Nëntori” në banesën e shtetasit Y. M. ka rënë zjarr si pasojë e shpërthimit të bombulës së gazit.

Shtetasi Y. M ka marë dëmtime të lehta në duar.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME