Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShqiptari i dhunuar nga gardianët grekë, ja pamjet (vidio)

Shqiptari i dhunuar nga gardianët grekë, ja pamjet (vidio)

Një i burgosur shqiptar është dhunuar barbarisht nga 4 efektivë policie, këta të fundit tashmë të arrestuar. 33-vjeçari shqiptar, i dënuar për drogë, u dhunua teksa po transferohej nga burgu i Selanikut në Athinë.

Televizoni grek “Mega” ka publikuar foto që dëshmojnë dhunën barbare ndaj tij, ndërsa mes lotësh ka folur motra e tij. Ajo tha se vëllain e kanë dhunuar brenda në makinë teksa transferohej, por dhe në momentin që e kanë zbritur, para syve të prindërve të tij.

“O ma më shpëto se po më vrasin”, – këto ishin fjalët e tij thotë e motra, raporton Ora News. Po ashtu sipas mediave greke, thuhet se babi i shqiptarit ka deklaruar se një efektiv policie i ka thënë se “djalin do ta marrësh në arkivol”. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME