Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEShqiptarja Heidi Baci bëhet pjesë e “Grande Fratello”

Shqiptarja Heidi Baci bëhet pjesë e “Grande Fratello”

“Grande Fratello” startoi më 11 shtator, ku hyri grupi i parë i garuesve. Por mbrëmjen e djeshme, konkurrentë të rinj hynë dhe kompletuan kastin e këtij edicioni.

Pjesë e këtij ‘reality shoë’ të famshëm në Itali është edhe një shqiptare me emrin Heidi Baci dhe si e tillë është prezantuar edhe për publikun që do e ndjekë dhe do e votojë për të qëndruar ose jo në shtëpinë më të famshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME