Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTASi u vra Alfons Doçi në burgun e Greqisë

Si u vra Alfons Doçi në burgun e Greqisë

Mediat greke kanë publikuar pamjet nga përleshja e ashpër në burg grek në fund të muajit qershor, ku mbeti i vrarë Alfons Doçi dhe u plagos një tjetër.

Në videon e publikuar nga Protothema.gr shihet momenti kur Doçit i afrohen disa të burgosur të tjerë shqiptarë dhe nisin ta sulmojnë me thikë

35-vjeçari shqiptar ishte i dënuar për dy vrasje gjatë grabitjejeve.

Doçi në vitin 2017 raportohet se ka vrarë një biznesmen në Atikën Perëndimore gjatë një grabitjeje dhe më pas një grua të moshuar, gjithashtu gjatë një grabitjeje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME