Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËSulmi i serbëve në Kosovë/ Bardhi: Nuk votojmë rezolutën e PS

Sulmi i serbëve në Kosovë/ Bardhi: Nuk votojmë rezolutën e PS

Opozita dhe mazhoranca ende nuk e kanë gjetur dakordësinë për të dalë me një rezolutë të përbashkët për Kosovën, pas sulmit në veri.

Gazment Bardhi tha për mediat pas takimit me deputetët e Berishës, se nuk kanë rënë dakord pasi PS nuk pranon që të bëjë përgjegjëse Serbinë për sulmin.

Nuk votojmë rezolutën e PS“- tha Bardhi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME