Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET“Të plas dyfeku në faqe”/ Plas sherri mes Lorenc Vangjelit dhe Agron...

“Të plas dyfeku në faqe”/ Plas sherri mes Lorenc Vangjelit dhe Agron Shehajt

Analisti Lorenc Vangjeli është përplasur me deputetin e Partisë Demokratike, Agron Shehaj në studion e emisionit “Të paekspozuarit” në MCN teksa po diskutohej për ligjin e investimeve strategjike në bregdet.

Sipas Shehajt, kushëriri i Gjiknurit ka marrë status investitor strategjik, por Vangjeli e kundërshtoi duke deklaruar se e ka verifikuar në gjendje civile dhe nuk i rezulton kështu.

“17 jetë të kalosh në bibliotekë nuk arrin dot të gjesh çfarë mund të them. Unë mbroj të vërtetën. Ta plas dyfekun në faqe” – i tha Vangjeli ndërsa Shehaj e mori këtë për kërcënim.

“S’ka lidhje është metaforë. Shpenzo një jetë, të kuptosh metaforën” – ia ktheu Vangjeli.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftepaekspozuarit%2Fvideos%2F1006477266930624%2F&show_text=0&width=560

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME